SA.270.1.2.2025
Przetarg: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mieszkowice w roku 2026 oraz 2026/2027"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.1.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 listopada 2025
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)