Wyniki przetargu: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kluczbork w roku 2026 Pakiet MPG
Opis zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu przygotowania gleby, rozdrabniania pozostałości zrębowych, oprysków, utrzymania przeciwpożarowego obiektów turystycznych oraz pasów przeciwpożarowych na terenie leśnictw: Nasale, Tęczynów, Zofiówka, Bąków, Lasowice Małe, Jasienie, Bażany, Tuły, Żabieniec, Szum, Zameczek, Zawiść do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kluczbork w roku 2026.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 lutego 2026, 08:00
- Data publikacji
- 20 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach