WO.242.12.2025
Wyniki przetargu: Wykonywanie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie administrowanym przez Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
Wykonywanie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie administrowanym przez Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie w sezonie zimowym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WO.242.12.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 października 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego