ZTP-IV.26.36.2025.ECH Zp–36/2025
Przetarg: Wykonywanie robót związanych z utrzymaniem istniejącego oraz wykonywaniem i utrzymaniem nowego oznakowania poziomego, pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.36.2025.ECH Zp–36/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 27 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)