ZTP-IV.26.35.2025.ECH Zp–35/2025
Przetarg: Wykonywanie robót związanych z remontami awaryjnymi i cząstkowymi jezdni oraz chodników na ulicach gminnych i pozostałych terenach będących w administrowaniu Zarządu Terenów Publicznych.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.35.2025.ECH Zp–35/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 26 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)