ZTP-IV.26.46.2025.MBO Zp–46/2025
Wyniki przetargu: Wykonywanie robót związanych z remontami awaryjnymi i cząstkowymi jezdni i chodników na ulicach gminnych i pozostałych terenach będących w administrowaniu Zarządu Terenów Publicznych w Dzielnicy Śródm...
Opis zamówienia
Wykonywanie robót związanych z remontami awaryjnymi i cząstkowymi jezdni i chodników na ulicach gminnych i pozostałych terenach będących w administrowaniu Zarządu Terenów Publicznych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.46.2025.MBO Zp–46/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego