AP.271.80.2023
Przetarg: Wykonywanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów samochodowych, przyczep, motocykli i motorowerów (...) oraz kasacja zużytych tablic rejestracyjnych dla potrzeb Wydz. Komunikacji UM Ruda Śl.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AP.271.80.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2023, 10:30
- Data publikacji
- 8 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki W Bielsku-Białej

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

