ZZP.271.1.33.2023.PR
Przetarg: Wykonanie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w Urzędzie Gminy Wieliszew
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZP.271.1.33.2023.PR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 listopada 2023, 09:30
- Data publikacji
- 9 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

