WOF.261.23.2023
Przetarg: Wykonanie usługi nadzoru naukowego nad opracowaniem projektu planu ochrony dla obszaru Natura 2000 Puszcza Białowieska PLC200004 z wyłączeniem powierzchni Białowieskiego Parku Narodowego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WOF.261.23.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 17 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Białymstoku

WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Nadleśnictwo Browsk W Gruszkach
WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Dostawa akcesoriów do cyfrowego drenażu klatki piersiowej
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny W Białymstoku

WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

