ZZP.271.1.9.2023
Przetarg: Wykonanie usług w zakresie odbioru, transportu i przekazania do zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Miasto Inowrocław
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZP.271.1.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 14 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
PAKOWANIE SIECZKI Z KUKURYDZY W RĘKAWY FOLIOWE - BIOGAZOWNIA KRĄPLEWICE
ZAK/2026/002141 USŁUGA KOSZENIA KUKURYDZY - KRĄPLEWICE
Przygotowanie placu dla magazynu zlomu w QEMETICA Soda Polska ZP
02/Sam/U/26 NAPRAWA BIEŻĄCA ZESTAWÓW NISKOPODWOZIOWYCH

