BZP.271.2.33.2025
Przetarg: Wykonanie uchwały Nr XII/93/19 Rady Miejskiej w Lubinie o powierzeniu Spółce realizacji zadania własnego Gminy Miejskiej Lubin z zakresu promocji miasta.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.2.33.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 19 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)