DZP.271.115.2022.PL
Przetarg: Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pod nazwą: Budowa ścieżki rowerowej wraz z przebudową chodnika w ulicy Grunwaldzkiej c.d. Sekcja III pkt 4.5.1)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.271.115.2022.PL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 stycznia 2023, 08:30
- Data publikacji
- 20 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM