PIM/12/24/ZP56/2022-331
Przetarg: WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA ROZBIÓRCE I BUDOWIE OBIEKTU MOSTOWEGO NR 3 NA CYTADELI [POZNAŃ]
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PIM/12/24/ZP56/2022-331
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 16 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)