5B10.291.1.109.2024.PC
Przetarg: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie toalety publicznej na potrzeby osób odwiedzających fokarium Stacji Morskiej im. prof. Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii w Helu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 5B10.291.1.109.2024.PC
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 sierpnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 13 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Nadleśnictwo Elbląg

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miejska Łeba

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Remont drogi powiatowej nr 1440G w miejscowości Darzlubie.
Zamawiający
Urząd Gminy Puck

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
271.28.2026.RGIS Przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Mierzyno.
Zamawiający
Gmina Gniewino
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
