Przetarg: Wykonanie remontów obiektów inż. w podziale na 2 Zad.: Zad. 1 przepust w m. Bielany DK 63 km 247.149, przepust w m. Kurowice DK 63 km 228.051; Zad.2 Most w m. Kordowo DK 53 (dawniej 61) km 113.691.

Opis zamówienia
Wykonanie remontów obiektów inż. w podziale na 2 Zad.: Zad. 1 przepust w m. Bielany DK 63 km 247.149, przepust w m. Kurowice DK 63 km 228.051; Zad.2 Most w m. Kordowo DK 53 (dawniej 61) km 113.691.Zadanie 1. Przepust w m. Bielany DK 63 km 247.149, przepust w m. Kurowice DK 63 km 228.051 Zadanie 2. Most w m. Kordowo DK 53 (dawniej 61) km 113.691
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 kwietnia 2026, 11:30
- Data publikacji
- 18 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
