ZP.340.11.II-7.2023
Przetarg: ”Wykonanie prac konserwacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych w nieruchomościach wchodzących w skład zasobów Miasta Zabrze zgodnie z zakresem prac – część 1-5”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.340.11.II-7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 19 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe
Zamawiający
Śląski Urząd Wojewódzki
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Południowy Koncern Węglowy S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

