OI.I.261.2.2023.IW
Przetarg: Wykonanie prac hydrotechnicznych w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OI.I.261.2.2023.IW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Nadleśnictwo Elbląg

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miejska Łeba

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Gdańsku
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Gdańsku
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Gdańsku
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Gdańsku
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
260001100 - Lokalizacja uszkodzenia oraz naprawa kabla elektroenergetycznego
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026