Przetarg: Wykonanie opracowania pt. Studium obsługi komunikacyjnej wschodniej części dzielnicy Białołęka
Opis zamówienia
Wykonanie opracowania pt. Studium obsługi komunikacyjnej wschodniej części dzielnicy BiałołękaPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania pt. Studium obsługi komunikacyjnej wschodniej części dzielnicy Białołęka. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy z załącznikami, stanowiącymi łącznie Załącznik nr 1 do SWZ.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 23 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”