OR-10.271.27.2023
Przetarg: Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (8 części) – edycja 1/23
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-10.271.27.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 13 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
Zamawiający
Gmina Maków Podhalański
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Miejska Kraków
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Laskowa
Zamawiający
Gmina Laskowa
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
