Przetarg: Wykonanie napraw i robót konserwacyjnych w budynkach, lokalach i na terenach wraz z pogotowiem w branży elektrycznej w zasobach administrowanych przez ZGN Włochy m.st. Warszawy w 2026 r. – umowa II
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami W Dzielnicy Włochy M.St. WarszawyWarszawaprzetarg nieograniczony
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 15 kwietnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Medicover Sp. Z O.O.
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026