DT.272.11.23
Przetarg: Wykonanie koncepcji projektowej dla przebudowy mostu JNI30002821 przez rzekę Raciążnica wraz z dojazdami w ciągu drogi powiatowej nr 3033W Sarbiewo – Goszczyce Średnie – Dziektarzewo
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DT.272.11.23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 18 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
