ZP/18/2023
Przetarg: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej przebudowy/rozbudowy szkoły w ramach zadania -WPI Fotomedia na najwyższym poziomie przebudowa budynku szkoły w celu adaptacji poddasza
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/18/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 13 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm

Zapytanie ofertowe na zakup tonerów

STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków

ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm