TZP-002/5/2023
Przetarg: Wykonanie instalacji klimatyzacji w 4 budynkach administracyjnych Zamawiającego

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TZP-002/5/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 26 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo


„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”


MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA



LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej
Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec”