240000/271/5/2023-ZAP
Przetarg: Wykonanie instalacji klimatyzacji - I/Nysa
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 240000/271/5/2023-ZAP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 marca 2023, 15:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach