ZDK.271.11.2022
Przetarg: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW dla Stacji Uzdatniania Wody w Krzepicach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDK.271.11.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 października 2022, 08:00
- Data publikacji
- 18 października 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach