ZP.272.1.16.2023
Przetarg: Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.16.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 22 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
PAKOWANIE SIECZKI Z KUKURYDZY W RĘKAWY FOLIOWE - BIOGAZOWNIA KRĄPLEWICE
ZAK/2026/002141 USŁUGA KOSZENIA KUKURYDZY - KRĄPLEWICE
Przygotowanie placu dla magazynu zlomu w QEMETICA Soda Polska ZP
02/Sam/U/26 NAPRAWA BIEŻĄCA ZESTAWÓW NISKOPODWOZIOWYCH
