DSR-ZP-II.271.40.2023
Przetarg: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z inwentaryzacją dendrologiczną dla zad. inwestycyjnego w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2022/2023 pn„Trampolina dla dużych (...)”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DSR-ZP-II.271.40.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 23 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wynajem/dzierżawa sieciowych dystrybutorów wody pitnej
Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/ Zakręcarka do wieczek z detektorem zamknięć słoi testerem vacuum
Zamawiający
Tat-Pol Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


