WKI.271.1.3.2025
Przetarg: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Budowa sieci wodociągowej w Rokitkach (dz. nr 100, 340, 97/4, 97/11, 96/2)"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WKI.271.1.3.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 4 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)