Przetarg: Wykonanie dok.projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na budowie nowej alejki parkowej na skwerze przy ul. Łęczycka / ul. Senatorska 72 w ramach Łódzkiego BO 24/25 ID G155GO
Opis zamówienia
Nr zgodna z SWZ 5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2024/2025: ID G155GO pn. “Nowa alejka parkowa na skwerze przy ul. Łęczycka / ul. Senatorska 72 z nasadzeniami na działce nr 7/27 w obrębie G-5. Projekt ma uwzględniać m.in.: budowę alei parkowej: wym. 140,0 m x 1,5 m oraz wykonanie nasadzeń wzdłuż północnej części skweru. 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 czerwca 2025
- Data publikacji
- 16 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego