SP-PZP.272.2.86.2025.MC.II
Przetarg: Wyk. zam. podobnego do zam. podst. SP-PZP.272.2.52.2025.MC.II Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych PW w podziale na 4 zadania-Zadanie 2,3 i 4
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SP-PZP.272.2.86.2025.MC.II
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)