Przetarg: Wyk. Analizy Poreal. inw.: „Bud. dr. ekspr. S7 K-ów- Rabka Z., na odcinku Lubień Rabka Z. oraz bud. nowego odc. dr. nr 47 kl. GP na odc. Rabka Z. – Chabówka od km 0+000,00 km 0+877,22”
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”