B.ROZ.270.2.23.2026
Przetarg: Wydobycie przez płetwonurków na pomost budowli upustowej hydrogeneratorów FLYGT (EL 7556, 735), remont kapitalny hydrogeneratora nr.2, przegląd hydrogeneratora nr.1 MEW Siemianówka
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- B.ROZ.270.2.23.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 czerwca 2026, 11:00
- Szacowana wartość
- 247 764 zł
- Data publikacji
- 25 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego