WT.2370.36.2025
Wyniki przetargu: USŁUGA PRZEPROWADZENIA KURSÓW PRAWA JAZDY KAT. D i C+E DLA STRAŻAKÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Opis zamówienia
WT.2370.36.2025 USŁUGA PRZEPROWADZENIA KURSÓW PRAWA JAZDY KAT. D i C+E DLA STRAŻAKÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO (ID 1196930)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WT.2370.36.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2100178082 - Siłowniki do schodów


Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska


Sprzedaż i odbiór złomu 17 04 05