WT.2370.28.2025
Wyniki przetargu: Wymiana uszkodzonej skrzyni biegów w pojeździe Volvo FMX GCBA 4/32 Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Opis zamówienia
WT.2370.28.2025 Wymiana uszkodzonej skrzyni biegów w pojeździe Volvo FMX GCBA 4/32 Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie (ID 1195045)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WT.2370.28.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 21 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego