Przetarg: Zakup i dostawa detektora IdentiFinder R225-GN do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Opis zamówienia
WT.236.2.87.2025 Zakup i dostawa detektora IdentiFinder R225-GN do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie (ID 1236035)Detektor IdentiFinder R225-GN; Detektor wyposażony jest w 18 mm sześcienny pojedynczy detektor CSI z dodatkowym SiPM (wersja G/GN), dzięki czemu wyróżnia się wysoką czułością i możliwościami identyfikacji, posiada komunikację Bluetooth, USB. Dodatkowo zawiera również detektor ZnS do detekcji neutronów.; 2 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 grudnia 2025, 10:30
- Data publikacji
- 12 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego