WT.236.2.50.2025
Przetarg: Zakup i dostawa Radiometrów LUDLUM M26-1 oraz M26-3 do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WT.236.2.50.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 listopada 2025, 09:30
- Data publikacji
- 17 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)