Przetarg: Zakup i dostawa urządzenia filtrowentylacyjnego Proflow 2 160l/min w zestawie z pompą, wężem do maski gwint RD40 1/7''

Opis zamówienia
urządzenie filtrowentylacyjne Proflow 2 160l/min w zestawie z pompą, wężem do maski gwint RD40 1/7''; -; 4 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 stycznia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 24 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego