Przetarg: Wsparcie techniczne systemu emisji TVP Sport na okres 12 miesięcy z opcjąprzedłużenia do 28 miesięcy.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wsparcie techniczne systemu emisji TVP Sport na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 28 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej „OPZ”), który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – zwany dalej „Wzorem umowy”.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2026, 10:00
- Data publikacji
- 19 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
