WSiE.271.9.2026
Przetarg: Chojnicka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów użytkowanych przez jednostki organizacyjne tworzące Chojnicką Grupę Zakupową. Wykonawca będzie odpowiedzialny za sprzedaż energii oraz pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. Szczegółowy zakres i wolumen Szacowany wolumen zamówienia podstawowego: 8 181,34 MWh. Liczba układów pomiarowych (PPE): 336 sztuk. Podział wolumenu na zamawiających: Gmina Miejska Chojnice: 3 251,74 MWh (48 PPE).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.






