Przetarg: Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Rozbudowa skrzyżowania w ciągu drogi wojewódzkiej nr 401 na odcinku obwodnicy w m. Grodków – skrzyżowanie nr 1 DW401/DW378/ul. Warszawska
Opis zamówienia
WP.3211.87.2025 Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Rozbudowa skrzyżowania w ciągu drogi wojewódzkiej nr 401 na odcinku obwodnicy w m. Grodków – skrzyżowanie nr 1 DW401/DW378/ul. Warszawska (ID 1238987)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 23 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego