Przetarg: Worki sanitarne 60 litrów, 120 litrów i 240 litrów dostarczanych w ciągu całego 2025 roku
Opis zamówienia
worek sanitarny czarny 60 litrów; wymiar: od 600/800 mm grubość folii: 0,03 mm do 0,035 mm; 1 szt.; worek sanitarny czarny 120 litrów; wymiar: od 700/1050 mm grubość folii: od 0,035 mm do 0,04 mm; 1 szt.; worek sanitarny czarny 240 litrów; wymiar: od 900/1300 mm grubość folii: od 0,037 mm do 0,045 mm; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego