Przetarg: Dostawa obuwia służbowego skórzanego i tekstylnego typu A dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego obuwia służbowego skórzanego typu A oraz obuwia służbowego tekstylnego typu A. Zamówienie jest podzielone na dwie części: Część I dotyczy 140 par butów służbowych skórzanych typu A, a Część II dotyczy 160 par butów służbowych tekstylnych typu A. Wymagane jest złożenie oferty na obie części. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji na zwiększenie zamówienia o dodatkową liczbę do 150 par obuwia dowolnego rodzaju. Jest to dostawa towarów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
