Przetarg: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, budowy integracyjnego placu zabaw na działce o nr 549/244 w Siechnicach, 55-011 Siechnice, województwo Dolnośląskie.
Opis zamówienia
WK.7021.126.2025.MS Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, budowy integracyjnego placu zabaw na działce o nr 549/244 w Siechnicach, 55-011 Siechnice, województwo Dolnośląskie. (ID 1203173)Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, budowy integracyjnego placu zabaw na działce o nr 549/244 w Siechnicach, 55-011 Siechnice, województwo Dolnośląskie.; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego