Wyniki przetargu: W trybie zaprojektuj i wybuduj zadanie pn.: „Budowa kanalizacji tłocznej PE180 i grawitacyjnej PCV200 wraz z tłocznią ścieków i zbiornikiem retencyjnym”.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2026, 07:00
- Data publikacji
- 19 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Gmina Wądroże Wielkie
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Miejskiej Głogów w wysokości 29.300.000 zł”
Zamawiający
Gmina Miejska Głogów

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
