Wyniki przetargu: W/25/2026 ZAWARCIE UMOWY REALIZACYJNEJ NA DOSTAWĘ PODZESPOŁÓW,CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ MATERIAŁÓW DO POJAZDU KTO 8X8 ROSOMAK
Opis zamówienia
W/25/2026 ZAWARCIE UMOWY REALIZACYJNEJ NA DOSTAWĘ PODZESPOŁÓW,CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ MATERIAŁÓW DO POJAZDU KTO 8X8 ROSOMAK (ID 1285138)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2026, 08:00
- Data publikacji
- 26 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
