Przetarg: W/169/2025 Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 - pas do munduru polowego
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 Zadanie nr 1 - Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 - pas do munduru polowego Dostawa pasków do munduru polowego zgodnie z Wymaganiami Techniczno-Użytkowymi (WTU) Nr 3/WOBWSM w ilości 40 000 szt., w tym zamówienie podstawowe 20 000 szt. i opcjonalne 20 000 szt. Czesc 2 Zadanie nr 2 - Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 - pas do munduru polowego Dostawa pasków do munduru polowego zgodnie z Wymaganiami Techniczno-Użytkowymi (WTU) Nr 3/WOBWSM w ilości 30 000 szt., w tym zamówienie podstawowe 15 000 szt. i opcjonalne 15 000 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 grudnia 2025, 08:00
- Wadium
- 17 000 zł
- Data publikacji
- 24 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
