Przetarg: W/13/2025 W/13/2025 Dostawa indywidualnego pakietu do likwidacji skażeń IPLS-1.

Opis zamówienia
Dostawa indywidualnego pakietu do likwidacji skażeń IPLS-1 w ilości 70 000 kpl, w tym zamówienie podstawowe w ilości 35 000 kpl oraz zamówienie opcjonalne w ilości 35 000 kpl.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2025
- Data publikacji
- 12 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego