VOL/EE/174/2026
Przetarg: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 174/2026 Voltra
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz odkup energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE dla podmiotów tworzących Grupę Zakupową nr 174/2026 Voltra. Zamówienie obejmuje punkty poboru energii (PPE) w grupach taryfowych Cxx, Oxx (oświetlenie uliczne), Gxx, R oraz Bxx (średnie napięcie) w latach 2027–2029. Zakres dostaw i wolumen energii Szacowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w podziale na lata wynosi: Rok 2027: 13 472 928,00 kWh Rok 2028: 22 945 494,00 kWh Rok 2029: 22 433 247,00 kWh Łącznie: 58 851 669,00 kWh Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wolumenu o +/- 10% oraz zmiany liczby punktów poboru o +/- 15% (nie mniej niż 1 PPE).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.



