RW.271.0001.2025, RW.271.11.2024, ZP.rp.4.2025
Przetarg: Uzupełnienie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie uzupełnienia, dla zadania: „Wykonanie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Szymanowskiego 11"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RW.271.0001.2025, RW.271.11.2024, ZP.rp.4.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 5 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)