ZP.272.1.2023
Przetarg: Utworzenie baz danych GESUT i BDOT 500 w wybranych obrębach Powiatu Tarnowskiego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2023, 09:30
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej
